Fajne zabawki na zewnątrz dla dzieci

Jak mówi przysłowie: „nie ma czegoś takiego, jak zła pogoda, jest tylko złe ubranie”. Ale widząc dzieci, które w nieprzemakalnych spodniach nie mogą się doczekać, aż wyjdą na dwór, można się zastanawiać, czym właściwie je zająć, kiedy za oknem jest mokro. Dzięki wspaniałym zabawkom na zewnątrz dzieci mogą doskonale się bawić niezależnie od pogody!

Niemal wszystkie produkty Viking Toys nadają się zarówno do zabawy w domu, jak i na dworze. Wykonano je z odpornego na blaknięcie plastiku i solidnej stali nierdzewnej, aby mogły znieść intensywną zabawę, brud i wilgoć, a dzięki możliwości mycia w zmywarce są higieniczne, zapewniają bezpieczeństwo dzieciom i spokój ducha dorosłym.

Szwedzka firma Viking Toys to eksperci w dziedzinie zabawek na zewnątrz dla dzieci, którzy od 40 lat produkują nagradzane zabawki. Nasze zabawki są proste, nie wymagają skomplikowanego montażu ani zanieczyszczających środowisko baterii, a ich głównym zadaniem jest pobudzanie wyobraźni i kreatywności małych dzieci.

Mamy szeroki wybór samochodów zabawek różnej wielkości, którymi można się ścigać w ogrodzie, w lesie, na placu zabaw czy na plaży. Oferujemy także wiele pojazdów budowlanych, które zamienią deszczowe popołudnie w piaskownicy w najsłoneczniejszą przygodę na świecie. Oprócz samochodów mamy również zestawy do zabawy na zewnątrz, takie jak obozy safari, farmy, garaże i elementy miast.

Zabawa z wodą to murowany faworyt dla dzieci poniżej 5 roku życia. Wodne zabawki jeszcze zwiększają atrakcyjność zabawy, kiedy pada. To wszelkiego typu łodzie do zabawy nad morzem lub w brodziku: statki pirackie, barki, promy, żaglowce, holowniki, kutry rybackie i łodzie policyjne. Nasza obszerna oferta zestawów do zabawy obejmuje różnej wielkości porty z takimi elementami, jak mosty zwodzone i lądowiska dla helikopterów, a także zamek z fosą, którą można napełnić wodą, aby zabawa nie miała końca.

Nasze produkty